Terug naar overzicht

Symposium MKA – 28/10/26

Graag nodigen wij je van harte uit voor het symposium van het MKA op woensdag 28 oktober 2026 in Congrescentrum Glorieux.

Orthognatische chirurgie speelt een belangrijke rol bij de correctie van functionele (malocclusie, OSAS…) en esthetische afwijkingen van het aangezicht. Tijdens dit symposium krijg je een overzicht van de indicatiestelling, de chirurgische aanpak en het postoperatieve verloop bij kaakosteotomieën.

Aan de hand van praktijkervaring en klinische inzichten belichten we de verschillende facetten van deze behandeling en de impact ervan op de patiëntenzorg.

Accreditatie artsen werd aangevraagd.

Graag tot dan!

Doelgroep

Dit symposium richt zich tot huisartsen, ziekenhuisartsen, arts-specialisten in opleiding en verpleegkundigen met interesse in mond-, kaak- en aangezichtschirurgie.

Programma

  • 19.00 tot 19.30 uur – Verwelkoming
  • 19.30 tot 20.00 uur – Indicaties osteotomieën en voorbereiding operatie, dr. Jeroen Van Hevele
  • 20.00 tot 20.40 uur – Verschillende types kaakosteotomieën, dr. Gilles Claeys
  • 20.40 tot 21.00 uur – Postoperatieve opvolging, dr. Jeroen Van Hevele
  • 21.00 tot 22.00 uur Hapje en een drankje

Locatie

Congrescentrum Glorieux
Glorieuxlaan 55, 9600 Ronse

Inschrijven